Lapo Jeans sklep online – odzież w ujęciu EKO

Filtruj artykuły w sklepie

Kategorie produktów

Zakres cenowy

Cena:

Rodzaj

319,00 

Jedyne takie bryczesy na świecie. Spodnie mają swój numer i są unikatowe. Prezentujemy połączenie jeansu recyklingowego i kreatywności naszych projektantów. Te dwa elementy wystarczyły, by stworzyć piękny bryczesy. Podczas ich szycia sięgnęliśmy po materiały recyklingowe z czyściwa.

389,00 

Patrzysz właśnie na jeansy. W Twojej głowie pojawia się myśl: piękne. To zdecydowanie za mało, by je opisać. Dlatego spieszymy z pomocą. Linia AGAR to synonim naturalności, lekkości i ogromnego komfortu.

389,00 

Kolej na jeansy, które z łatwością dopasujesz do codziennych stylizacji. Mowa o spodniach w odcieniu ciemnoniebieskim CYPRESS. W ich składzie znajdziesz: bawełnę, elastan, tencel i rPET. O ile dwa pierwsze elementy zna każdy, to pozostałe brzmią dość tajemniczo. A to właśnie one sprawią, że polubisz swoje nowe jeansy jeszcze bardziej!

549,00 

Spodnie na wymiar bez wychodzenia z domu? Tak, to możliwe! Uruchomiliśmy konfigurator spodni w 3D. To sprytne narzędzie zadziała jak wirtualny krawiec. Zapytamy Cię o dokładne wymiary. Dzięki temu uszyjemy spodnie stworzone pod wymiar. Ale to nie wszystko. Spersonalizuj model tak, by nadać mu indywidualny charakter.