Lapo Jeans sklep online – odzież w ujęciu EKO

Filtruj artykuły w sklepie

Kategorie produktów

Zakres cenowy

Cena:

Rodzaj

419,00 

Prezentujemy cztery wzory Art-ów na katanę dziecięcą w dwóch kolorach kurtek, jasnego Agar i ciemnego Cypress. Prezentowane grafiki są wykonane ręcznie przez naszą artystkę. Do malowania używamy farb przeznaczonych do tkanin.

129,00 

Prezentujemy wam Misia Lapo wykonanego w naszej pracowni. Jest on doskonały do dekoracji pokoju jak i  do zabawy. Doskonały prezent dla dzieci.

289,00 

Jedyna taka katana na świecie. Każda katana ma swój numer i jest unikatowa. Prezentujemy połączenie jeansu recyklingowego i kreatywności naszych projektantów. Te dwa elementy wystarczyły, by stworzyć piękną katanę. W czasie jej szycia, sięgnęliśmy po materiały recyklingowe z czyściwa.  

359,00 389,00 

Materiał, z którego uszyliśmy kurtkę to efekt działań łączących ochronę środowiska z wygodą. Składniki recyklingowe przenikają się z doskonale znanymi surowcami: bawełną i elastanem. Dało nam to bazę do stworzenia modnej katany, która idealnie dopełni Twoje codzienne stylizacje.

259,00 289,00 

Kolej na jeansy, które z łatwością dopasujesz do codziennych stylizacji. Mowa o spodniach w odcieniu ciemnoniebieskim CYPRESS. W ich składzie znajdziesz: bawełnę, elastan, tencel i rPET. O ile dwa pierwsze elementy zna każdy, to pozostałe brzmią dość tajemniczo. A to właśnie one sprawią, że polubisz swoje nowe jeansy jeszcze bardziej!

359,00 389,00 

Katanę uszyliśmy z materiału pozyskiwanego z surowców recyklingowych. Dzięki temu Twój wybór jest jak świadome puszczanie oczka naturze. Krój katany ułatwia tworzenie stylizacji. Dopasujesz ją do każdej sytuacji w swoim życiu.

259,00 289,00 

Patrzysz właśnie na jeansy. W Twojej głowie pojawia się myśl: piękne. To zdecydowanie za mało, by je opisać. Dlatego spieszymy z pomocą. Linia AGAR to synonim naturalności, lekkości i ogromnego komfortu.

119,00 129,00 

Bluzę wykonaliśmy z materiału, którego jakość podkreślają dwa certyfikaty: OEKO-TEX i BIO-GOTS. Właśnie to wyróżnia ją spośród innych bluz dostępnych w sieci.

109,00 119,00 

Gdy do słowa komfort dodasz słowo bezpieczeństwo, odszukasz pojęcie idealne dla spodni dresowych od Lapo Jeans. Materiał, z którego uszyliśmy ten element garderoby posiada certyfikaty: OEKO-TEX i BIO-GOTS