Lapo Jeans sklep online – odzież w ujęciu EKO

Filtruj artykuły w sklepie

Kategorie produktów

Zakres cenowy

Cena:

Rodzaj

399,00 

Jedyna taka marynarka na świecie. Każda marynarka ma swój numer i jest unikatowa. Prezentujemy połączenie jeansu recyklingowego i kreatywności naszych projektantów. Te dwa elementy wystarczyły, by stworzyć piękną marynarkę. W czasie jego szycia, sięgnęliśmy po materiały recyklingowe z czyściwa.

549,00 

Materiał, z którego uszyliśmy kurtkę to efekt działań łączących ochronę środowiska z wygodą. Składniki recyklingowe przenikają się z doskonale znanymi surowcami: bawełną i elastanem. Dało nam to bazę do stworzenia modnej katany, która idealnie dopełni Twoje codzienne stylizacje.

389,00 

Kolej na jeansy, które z łatwością dopasujesz do codziennych stylizacji. Mowa o spodniach w odcieniu ciemnoniebieskim CYPRESS. W ich składzie znajdziesz: bawełnę, elastan, tencel i rPET. O ile dwa pierwsze elementy zna każdy, to pozostałe brzmią dość tajemniczo. A to właśnie one sprawią, że polubisz swoje nowe jeansy jeszcze bardziej!

549,00 

Katanę uszyliśmy z materiału pozyskiwanego z surowców recyklingowych. Dzięki temu Twój wybór jest jak świadome puszczanie oczka naturze. Krój katany ułatwia tworzenie stylizacji. Dopasujesz ją do każdej sytuacji w swoim życiu.

389,00 

Linia AGAR to synonim naturalności, lekkości i ogromnego komfortu. Wszystko znajdziesz w jednym materiale pozyskanym z surowców recyklingowych. Proces wytwarzania tej tkaniny to krok w stronę zrównoważonego rozwoju: chronisz przyrodę i wybierasz modnie. Nie barwimy materiału. Dzięki temu dodatkowo podkreślamy jego naturalne, surowe piękno.

159,00 

Poznajcie bohaterkę tego wpisu – bluzę. Gdyby mogła, to z pewnością by się teraz uśmiechnęła. Jednak nie uśmiech stanowi jej prawdziwą ozdobę. Wykonaliśmy ją z materiału, którego jakość podkreślają dwa certyfikaty: OEKO-TEX i BIO-GOTS. Właśnie to wyróżnia ją spośród innych bluz dostępnych w sieci

149,00 

Każdy, kto wybiera spodnie dresowe, stawia na wygodę. To nie jedyna cecha, którą warto brać pod uwagę. Gdy do słowa komfort dodasz słowo bezpieczeństwo, odszukasz pojęcie idealne dla spodni dresowych od Lapo Jeans. Materiał, z którego uszyliśmy ten element garderoby posiada certyfikaty: OEKO-TEX i BIO-GOTS

74,00 

Czas na element garderoby, który nie wychodzi z mody. To słowa, które najlepiej opisują T-shirt. Jednak opis ten pasuje do każdej bluzki z krótkim rękawem, którą znajdziesz w sieci. A ciuch, na który właśnie patrzysz to coś więcej. Uszyliśmy go z materiału z certyfikatem GOTS. 

229,00 

Jedyny taki ręcznie wykonany kapelusz na świecie! Pojedynczy egzemplarz kapelusza LJ wykonanego w oparciu o upcykling! Teraz Ty również możesz dać drugie życie jeansowi, kultowej i kochanej przez pokolenia tkaninie!!!