Lapo Jeans sklep online – odzież w ujęciu EKO

Filtruj artykuły w sklepie

Kategorie produktów

Zakres cenowy

Cena:

Rodzaj

419,00 

Prezentujemy cztery wzory Art-ów na katanę dziecięcą w dwóch kolorach kurtek, jasnego Agar i ciemnego Cypress. Prezentowane grafiki są wykonane ręcznie przez naszą artystkę. Do malowania używamy farb przeznaczonych do tkanin.

289,00 

Jedyna taka katana na świecie. Każda katana ma swój numer i jest unikatowa. Prezentujemy połączenie jeansu recyklingowego i kreatywności naszych projektantów. Te dwa elementy wystarczyły, by stworzyć piękną katanę. W czasie jej szycia, sięgnęliśmy po materiały recyklingowe z czyściwa.  

359,00 389,00 

Materiał, z którego uszyliśmy kurtkę to efekt działań łączących ochronę środowiska z wygodą. Składniki recyklingowe przenikają się z doskonale znanymi surowcami: bawełną i elastanem. Dało nam to bazę do stworzenia modnej katany, która idealnie dopełni Twoje codzienne stylizacje.

359,00 389,00 

Katanę uszyliśmy z materiału pozyskiwanego z surowców recyklingowych. Dzięki temu Twój wybór jest jak świadome puszczanie oczka naturze. Krój katany ułatwia tworzenie stylizacji. Dopasujesz ją do każdej sytuacji w swoim życiu.